גיוס השקעה לסטארט אפ

איך אתה יכול לשכנע את המשקיעים כי למיזם שלך יש עתיד? מה אתה צריך לעשות כדי להביא אותם ל "כן"? איך אתה משכנע שאתה מכיר את השוק שלך ומה הלקוחות שלך באמת צריכים? כדי לגייס השקעה לסטרטאפ, היזמים צריכים להציג תוכנית עסקית, לפיה המשקיעים יכולים להעריך את הכדאיות הכלכלית ואת סיכויי המוצר לייצר החזר מהיר של ההשקעה.

שלבי גיוס מוקדמים

סבב גיוס

PRESEED

SEED

ROUND A

בשלות המוצר

רעיון

פיתוח או MVP

MVP או מוצר מוגמר

דרישות ברמת גודל הצוות

יזם או יותר

לפחות שני אנשי צוות

לפחות שני אנשי צוות

דרישות ברמת המחקר, התכנון

וחומרים למשקיעים

תוכנית עסקית

מצגת עסקית

תקציר מנהלים

תוכנית עסקית

מצגת עסקית

תקציר מנהלים

תוכנית עסקית

מצגת עסקית

תקציר מנהלים

רף מינימום ברמת בשלות החברה

רעיון

פיתוח או פיילוט

מכירות

מקורות מימון

חברים

אנג'לים קטנים

משקיעים פרטיים

רשות לחדשנות

אנג'לים

רשות לחדשנות

קרנות הון סיכון קטנות

חממות טכנולוגיות

אנג'לים

רשות לחדשנות

קרנות הון סיכון

היקף השקעה

$50K - $200K

$500K - $5,000K

$1,000K - $10,000K

 

איך טרגו יכולה לסייע

המומחיות של טרגו היא לקחת את המיזם משלב בו הוא נמצא לשלב הבא. אנו נותנים פתרונות מותאמים על מנת לסייע ליזמים וחברות למסחר את המוצר או את הטכנולוגיה שהם מפתחים.

מחקר ותכנון עסקי

אנו מספקים ליזם תוכנית עסקית מבוססת מחקר ובהתאם לשלב בו הסטרטאפ נמצא. בשלבים מוקדמים התובנות של המחקר הם בסיס להגדרת MVP ותכנון ה  Go-to-Market, בשלבים מתקדמים אנו שמים דגש על הפיתוח העסקי של החברה.

מודל פיננסי

המודל הפיננסי הוא כלי מצוין לסימולציה ולהבנת הפעילות העסקית של הסטרטאפ. הביטוי של התוכנית העסקית במספרים מסייע ליזמים ולמשקיעים להעריך את פוטנציאל  של המוצר ואת הכדאיות להשקעה.

One Pager ומצגת למשקיע

תקציר מנהלים הוא מסמך "קורות חיים" של הסטרטאפ איתו פונים היזמים למשקיעים. One Pager מאפשר למשקיע, תוך פחות מדקה, להבין האם הסטרטאפ מעניין אותו או לא. רמת ההתעניינות הראשונית של המשקיע תלויה בהתאמה של הסטרטאפ לתחומי ההשקעה, השלב ורמת הצוות שהוא מחפש.  מצגת משקיעים היא אמצעי לניהול פגישה עם המשקיע. היכולת לספר סיפור מעניין מאחורי המיזם ולהסביר בצורה פשוטה את הצורך במוצר, תלויה במידה רבה ברמת המצגת וביכולת של היזם להעביר את הpitch  בצורה משכנעת.

הכנה לפגישות עם משקיעים

התקשורת עם המשקיעים היא כמו ריקוד מסובך עם מסה של כללים לא כתובים אותם היזם מכיר רק לאחר ששבר את אחד מהם. התוצאה – החמצת הזדמנויות, ולפעמים אף נזק תדמיתי. אנו עוזרים למקסם את היכולת של היזם להציג את הפרויקט בצורה מקצועית וללוות את הצוות בתהליך משא ומתן.

פניה למשקיעים

טרגו נותנת שירותי finders – תווך למיזמים שעומדים בקריטריונים המוצגים בטבלה שלעיל. השירות ניתן בהתאם לסטנדרטים המקובלים בשוק.

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active