אודות טרגו

אודות

חברת טרגו פועלת משנת 2010 כחברת בוטיק המתמקדת בייעוץ עסקי ופיננסי, בניית אסטרטגיה ומימון לסטארטאפים ולחברות טכנולוגיה בישראל. במרוצת השנים הכנו מאות תוכניות עסקיות המתמקדות בפלח שוק זה, וסייענו ליזמים רבים לנווט את המיזם שלהם בים הסוער. הנסיון הרב שלנו מהווה נכס שאין לו תחליף עבור לקוחותינו, ואנו רותמים אותו בעבורם לכדי יעוץ חכם ואפקטיבי להשגת היעדים העסקיים שלהם. הגישה שלנו היא לראות קודם כל את טובת המיזם, ולהציג בפני היזם תמונת מצב אמיתית ככול הניתן - גם אם לפעמים זה קשה.

הצוות שלנו, זה מה שעושה אותנו שונים. אנו תומכים ובאותה עת מאתגרים את הלקוחות שלנו בכל תהליכי עבודה המשותפת. אנחנו פועלים כשותפים ומתייחסים לעסק של כל לקוח כאילו הוא שלנו. התרבות והגישה הייחודית שלנו מייצרים תוצאות מתמשכות, ומותאמות למצב הייחודי של כל לקוח.
מה אנחנו עושים

כאשר מישהו שואל אותנו , מה אנחנו עושים בטרגו, זה מפתה אותנו להצביע על סטרטאפים שעזרנו להם להיכנס לשוק ולתפוס בו מקום דומיננטי או על חברות בגרסאות חדות יותר, חכמות יותר, טובות יותר של עצמן. זה נכון שמשימה שלנו היא לעזור ללקוחותינו להגיע לרמות גבוהות יותר של ערך כלכלי ולהשיג את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם אך זה רק חלק מהסיפור...

החלק השני של הסיפור הוא על הצוות שלנו, הערכים שלנו והתשוקה שלנו לקחת חלק פעיל בכל אחד ואחד מהפעילויות העסקיות של הלקוחות שלנו.

ההתמחויות העיקריות של TARGO CONSULTING

מרק סטרובינסקי

אנחנו מסתכלים על העסק מנקודת מבטו של המנכ"ל. אנחנו מתחילים בלשאול את השאלות הנכונות, ולאחר מכן לחפור עמוק בתוך המספרים על מנת לספק את הפתרונות הנכונים. אנחנו לא מספקים פתרונות מהמדף, הגישה וההמלצות שלנו מותאמות אישית לצרכיי הלקוחות שלנו. אנו מסייעים ללקוחות שלנו להחליט היכן הם רוצים ללכת, ואיך להגיע לשם.

הצוות שלנו

טרגו מורכבת מאנשים חכמים, שאכפת להם הרבה יותר מלספק את התוצרים ברמה הגבוהה ביותר וממערכות היחסים שאנו בונים עם הלקוחות שלנו, מאשר להוכיח כמה אנחנו חכמים. כתוצאה מכך, האנשים שלנו הם סיבה העיקרית שלקוחותינו ממליצים על טרגו לאחרים.


עודד נחום

עודד נחום BA

מנהל תחום המימון

עודד הינו כלכלן ואנליסט מנוסה, בוגר B.A במנהל עסקים, בהתמחות מימון ומערכות מידע במכללה למנהל. מאז סיים בהצטיינות את לימודיו בשנת 2005, עסק עודד בתפקידים בעלי אופי כלכלי ופיננסי בחברות מהגדולות במשק, ביניהם פירמת יעוץ כלכלי בינ"ל. בנוסף, משמש עודד כמתווך עסקאות נדל"ן לאלפיון העליון, והינו מומחה במשא ומתן בנושאים רגישים הדורשים דיסקרטיות מרבית. עודד מביא איתו מערך קשרים ענף עם בעלי הון בארץ ובעולם, התורם ומסייע ליזמים לאתר את המשקיע האופטימלי עבורם.
.
מה זה הצלחה בשבילך?
”בשבילי הצלחה זו לחבר יזם ומשקיע יחד לשותפות פרודוקטיבית שתורמת ומביאה איתה ערך מוסף לכל אחד מהם.“


אנטון רובינשטיין

אנטון רובינשטיין MBA

מנכ“ל

אנטון רובינשטיין בוגר תואר ראשון בכלכלה BA באוניברסיטת בן גוריון ובוגר תואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת בר אילן. בעבר שימש ככלכלן בכיר במט"י ומילא מספר תפקידים בכירים בתחומי ניהול וכספים בגופים עסקיים גדולים. לאנטון ניסיון של 6 שנים בליווי מיזמים מתחום הטכנולוגיה, פיננסים ואינטרנט

מה זה הצלחה בשבילך?
”בשבילי הצלחה היא כאשר יש לי מטרה, אבני דרך , תוכנית יישום להשגת המטרה ולבסוף להשיג את המטרה.“

דניאל שבח

דניאל שבח, B.A

אנליסט בכיר

דניאל הוא בעל תואר בכלכלה מבית הספר למינהל עסקים IBMEC. לדניאל ניסיון של מעל 6 שנים במגזרים שונים, החל משווקים פיננסיים ועד לחברות ייעוץ כגון Deloitte, Abengoa ו- JGP hedgefund. דניאל בעל ניסיון ביזמות, פיתוח עסקי, גיוס כספים ובניית תוכניות עסקיות.

מה זה הצלחה בשבילך?
”הצלחה בשבילי היא תהליך של עבודה קשה וגילוי עצמי. ברמה המקצועית, מימוש החזון של הלקוח היא ההצלחה האולטימטיבית. ״מיה שניידר

מיה שניידר BA

יועצת עסקית

מיה בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת ת"א. מיה מתמחה בייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים, לווי עסקים בהקמה, פיתוח עסקי וכתיבת תכניות עסקיות. מיה בעלת 4 שנות ניסיון בתחום. מיה סייעה לעשרות יזמים לממש את הרעיון העסקי ולעשות את הצעדים הראשונים בשוק תחרותי.

מה זה הצלחה בשבילך?
”אני מאמינה שההצלחה היא דבר שעושה את האדם מאושר. בשבילי הצלחה היא לא רק תוצאה סופית עבורי ועבור הלקוח, אלא גם הדרך.“
מרק סטרובינסקי

מרק סטרובינסקי BA

דירקטור ויועץ בכיר

מרק בעל תואר בתעשיה וניהול באוניברסיטת אריאל ומכהן כמנכ"ל חברת MG שיווק וניהול בע"מ (חברת אם של חברת TARGO) עם ניסיון עבודה מול גורמים בכירים בחברות המובילות במשק כגוןYES , בזק, נביעות, Netvision וכו'. מרק מכהן כדירקטור ויועץ בTARGO ומתמחה בהקמה וניהול מערכי מכירות, ניהול משא ומתן וביצוע מכירות פרונטליות בהיקפים שונים. מרק מייעץ לגורמים בתעשיות השונות בתחום המכירות וניהול משא ומתן.

מה זה הצלחה בשבילך?
”בשבילי הצלחה היא מימוש מתמשך של חזון חיי.“


הערכים שלנו

 

אנחנו פועלים כשותפים ולא כקבלנים ומבינים את הצרכים של הלקוחות שלנו. היתרון של טרגו מתבסס על הניסיון ועל מגוון הכלים שיש לכל אחד ואחד בחברה. אנחנו עובדים כצוות, אך כל אחד מביא את הinput שלו וגם את דעתו שלא תמיד תואמת את הקונצנזוס על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית. אנחנו מביאים מומחיות עמוקה ופונקציונליות, אך גם ידועים בגישת הכיף שלנו לעבודה. אנחנו יכולים לעזור.

  • תשוקה לתוצאות
  • מחויבות לרמה גבוהה של תוצרים שאנו מספקים
  • לסייע ובמקביל לאתגר את הלקוחות שלנו
  • גישה מעשית לתהליך הייעוץ
  • פונקציונליות ומקצועיות