ליווי עסקי

ליווי עסקי

המלווים העסקיים שלנו הם מקצועיים, אמפתיים ומנוסים, הם יסייעו לעסק שלך להשיג את מטרותיו. יש לנו ניסיון רב בפיתוח ותפעול עסקים וחברות. ניהול עסק הוא תהליך תובעני, שלא מותיר הרבה זמן לחשוב או לתכנן, גם יזמים מצליחים לא תמיד מרגישים בשליטה. בטרגו יש לנו את היכולת "לקחת צעד אחורה", לראות את התמונה הכוללת שהיא מעבר לתפעול השוטף. היועץ או צוות יועצים (תלוי בגודל העסק), ילמד את העסק מבחינת תהליכים פנימיים וסביבה עסקית ויגבש תוכנית פעולה ישימה להשגת המטרות שהוגדרו על ידי היזם וצוות היועצים. צוות טרגו יסייע בישום התוכנית העסקית תוך ניצול של מגוון הכלים והשירותים שלנו.

 

תהליך הליווי העסקי

    • פגישת אבחון ראשוני  לעסק ובחינת הצורך העסקי והתאמת יועץ או צוות מתאים.

 

    • איסוף מידע עסקי וחשבונאי וביקור בעסק . ניתוח ראשוני של המידע והגדרת מטרות ראליות להשגה.

 

    • ניתוח מעמיק של המידע העסקי וגיבוש תוכנית פעולה מפורטת. תכנית פעולה היא תוכנית  ברמה טקטית שאמורה לייצר ערך בטווח הקצר, עד שנה.

 

    • יישום תוכנית פעולה  על ידי צוות טרגו לאחר אישורו של היזם.

 

  • בקרה שוטפת וקבלת משוב מפעולות שננקטו. בדיקת יעילות הפעולות שננקטו.

 

על מנת שתהליך הליווי העסקי יהיה מוצלח ככל האפשר חשוב שהלקוח יהיה מוכן לבצע שינויים בעסק שלו ולקבל את רוב המלצותיו של היועץ. אנחנו מתייחסים לעסק של כל לקוח, כאילו הוא שלנו וזה בא לידי ביטוי במעורבות שלנו. אנחנו נעשה הכל על מנת להביא את הלקוח להשגת מטרותיו העסקיות. בטרגו תהליך הליווי העסקי הוא תהליך שיטתי ויעיל שמייצר תוצאות ריאליות בעסק.