פתרונות שיווק

אנו מתמחים בייעוץ, פיתוח וניהול פתרונות שיווק לעסקים ולחברות. בתהליך של עבודה משותפת נמצא עבורכם את הפתרונות השיווקיים המתאימים ביותר. טרגו מספקת פתרונות אסטרטגיים לחברות סטארטאפ ברמה של go-to-market plan ולחברות פעילות ברמה של marketing strategy. תוכנית שיווקית היא חלק משמעותי מהתוכנית העסקית של החברה. צמיחה עסקית ויעדים שנבחרו על ידי הלקוח הם בראש סדר העדיפויות שלנו. אסטרטגיות השיווק שלנו תמיד מכוונות לדבר הכי חשוב, מכירות.

אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

אנחנו מתמחים בהובלת תהליך הגדרת אסטרטגיה שיווקית, מיתוג לעסקים ולחברות ויישום אסטרטגיות שיווקיות. תהליך הגדרת האסטרטגיה השיווקית מתבצע לפי מתודולוגיה ייחודית שפיתחנו, שהתוצר הסופי שלה הוא מיפוי אמצעי השיווק המתאימים לעסק. בסיום תהליך סיעור המוחות המשותף, נציג את דרכי הפעולה במסמך שישמש אתכם ליישום תכנית שיווקית מתאימה.

 

ניהול פרסום

ניהול פרסום

בטרגו מעניקים מגוון רחב של שירותים בתחום הפרסום לעסקים, הקמת קמפיינים שיווקיים בכל סוגי המדיה: עיתונאות, שלטי חוצות, אוטובוסים וכמובן פרסום באינטרנט כדוגמת גוגל, פייסבוק, יוטיוב ועוד. אנחנו מציעים תכנון וניהול של תקציב הפרסום בצורה אפקטיבית, בניית תכנית שנתית ומדידת אפקטיביות הקמפיין. אנו נגדיר עבורכם את מטרות הפרסום בהתאם לניתוח צרכי העסק, בהתאם למטרות אלו נגבש וניישם תכנית פרסום אפקטיבית, חסכונית המתאימה ביותר לעסק שלכם.

 

מיתוג

מיתוג

תהליך המיתוג הנו חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית של העסק. הוא קובע את המסרים הראשוניים שיעברו ללקוח ויממשו את האסטרטגיה השיווקית שהוגדרה לעסק. כאשר מוצר או שירות אינם ממותגים, כלומר אינם מבטיחים משהו ברור ללקוח, הם נותרים בגדר "סחורה" ונמדדים על פי מחירם בלבד ופגיעים מאוד לתחרות. חשיבותו העיקרית של המותג נעוצה בתהליך המיצוב של המותג
ועל מנת להשיג בידול. >> 

 

go-to-market plan

go-to-market plan

יש הרבה דמיון בין אסטרטגיה שיווקית לאסטרטגיית חדירה/השקה, אבל אסטרטגית חדירה לשוק מותאמת במיוחד להשקת מוצר, ויש לה מרכיבים נוספים בשל הצורך במשוב חזק לצוות הפיתוח. ברגע שהמוצר הושק בהצלחה, האסטרטגיה המקורית הופכת לאסטרטגיית שיווק וייתכן מאוד שתשתלב עם אסטרטגיה כוללת על פני סדרת מוצרים. לאסטרטגית go-to-market נכונה (למוצרי היי-טק) יש השפעה משמעותית על היכולת החברה לספק בצורה יעילה את הצעת הערך שלה לכל סגמנט בשוק היעד. תוכנית go-to-market היא חלק בלי נפרד מהתוכנית העסקית של הסטאראפ.>>