תוהים מה לעשות על מנת להוציא את הסטארט אפ שלכם מהשלב הרעיוני לשלב שבו תוכלו לראות אותו רוקם עור וגידים? תצטרכו להכין תוכנית עסקית מקיפה, לבנות צוות, לפתח MVP או לפחות POC, לגייס משקיעים ולחשוב על כל פרט שעתיד להשפיע על הסיכויים של המיזם להצליח. אם תרצו להקים סטארט אפ בכל תחום, בין אם זה פתרון להבטחת מידע, מכשיר רפואי או אפליקציית מובייל, כדאי לכם לוודא שאתם עושים זאת בחוכמה ומייעלים את עקומת הלמידה שלכם.

מודל עסקי שמתאים לסטארט אפ

בכדי שתוכלו להבין מה לעשות עם המיזם, שלב אחר שלב, על מנת לקדם אותו ולהביא אותו אל היעדים אליהם אתם שואפים, תצטרכו להכין מודל עסקי ברור, מקצועי ומקיף. לעומת מודל הכנסות, מודל עסקי מתאר את כל ההיבטים של הפעילות העסקית של הסטארט אפ, כולל הצעת ערך, הגדרת קהל יעד, תוכנית חדירה לשוק וגם את מודל ההכנסות.

הכנה מקיפה של המודל העסקי לצד תוכנית עסקית שתוכלו להציג למשקיעים, זה משהו שעשוי להגדיל דרמטית את הסיכויים שלכם להצליח ולעמוד בכל היעדים שתציבו לעצמכם. לפיכך יהיה כדאי לכם לשים דגש על הדרך שבה אתם בוחרים לפועל בעניין הזה.

גיוס השקעה לסטארט אפ

כמובן שאם תרצו למשוך משקיעים, תצטרכו להכין מצגת מקצועית ולעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לעורר את העניין בקרב המשקיעים שייחשפו למה שיש לכם להציע. כיוון שבתהליך גיוס השקעה הוא תהליך מורכב, רצוי שהחומרים אותם אתם מציגים למשקיעים יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

חברת טרגו עומדים לשירותכם

רוצים לקבל עזרה עם הכנת התוכנית העסקית, המצגת, גיוס המשקיעים, המודל העסקי וכל הפרטים הנוספים שקשורים בתהליך ההקמה והקידום של המיזם? חברת טרגו תשמח לסייע לכם בכך ולהציע לכם שירות מקצועי ומקיף.

סגירת תפריט