כל יזם אשר מעוניין לעשות את הצעדים הראשונים בדרך להקמת עסק חדש ולמעשה כל בעל עסק בכל מחזור חיים, מודע לחשיבות הגבוהה של גיוס מקורות מימון לפעילות העסק.

גיוס מקורות מימון יהיה כמובן רלוונטי ביותר עבור מי שמעוניין לפתוח עסק, כי בעוד שאולי יש לו רעיון מצוין לעסק מצליח, מאוד יכול להיות שאין ברשותו את מלוא ההון הראשוני הנדרש בכדי לקחת את הרעיון לשלב הבא ולהפוך אותו לעסק מצליח.

הקמת תוכנית עסקית לקבלת הלוואה 

אז החדשות הטובות גם עבור אותם אנשים שאין ברשותם את אותו הון ראשוני הן שבאמצעות תוכנית עסקית , ניתן יהיה להשיג את המטרה ולגייס את ההון המבוקש.
כמובן שבכדי שתכנית שכזאת תענה על מטרותיה, קיימת חשיבות גבוהה שהיא תיכתב בצורה מקצועית ותוך מתן דגש על מלוא הפרטים המשפיעים – לכן, בכדי ליצור תכנית כזאת, יהיה צורך במקרים רבים בקבלת סיוע ממומחים.

על אילו פרמטרים חשוב לשים דגש! 

בישראל לצד הבנקים, פועלים עוד מספר גופים חוץ בנקאים אשר יכולים להוות ככתובת לבקשת הלוואות. תוכנית עסקית לקבלת הלוואה, אמורה לקחת בחשבון את כל אותם הגופים הרלוונטיים.

מעבר לכך, תוכנית עסקית  אמורה לשים דגש על פרמטרים כמו: גובה ההון ההתחלתי שהיזם מחזיק ברשותו, גובה ההון לו הוא זקוק בכדי לפתוח את העסק וגובה ההלוואה לה הוא זקוק לשם כך.
כמובן, שהתוכנית העסקית אמורה להתחשב בקריטריונים שונים הקשורים ללווה: מצבו הפיננסי, האם הוא בעל משפחה, שאיפות ומטרות לעתיד, יכולות החזר של הלוואות ועוד..
כאמור, כל הנתונים הללו ישפיעו בסופו של דבר על אותה תוכנית עסקית לקבלת הלוואה.

צרו איתנו קשר להקמת תוכנית עסקית לקבלת הלוואה 


תוכנית עסקית לקבלת הלוואה דורשת מצד העומדים מאחוריה מקצועיות בלתי מתפשרת, היכרות מקיפה עם שוק ההלוואות, על כל השחקנים הפועלים בו וכמובן, הבנה, ידע וכלים בעולם העסקים.

סגירת תפריט