מי אנחנו

מ 2012 טרגו מסייעת ליזמים, סטארט אפים ולחברות טכנולוגיות בשלבים מוקדמים להשיג את היעדים העסקיים שלהם. הניסיון שלנו במגוון תעשיות ותחומים מאפשר ללקוחות שלנו לקבל את ההחלטות הנכונות ולקדם את התהליכים החשובים ביותר לסטארט אפ שלהם. אנו עובדים עם לקוחות בעלי חזון ורצון להיכנס לשוק ולתפוס בו מקום דומיננטי.

הגישה שלנו

הגישה שלנו היא לראות קודם כל את טובת הסטארט אפ

אנחנו מסתכלים על הסטארט אפ לא רק מנקודת מבטו של היזם אלא גם של המשקיע. אנחנו שואפים להציג בפני היזם תמונת מצב מלאה ואובייקטיבית.

הגישה וההמלצות שלנו מותאמות אישית לצרכיי הלקוחות שלנו

אנחנו מתחילים בלשאול את השאלות הנכונות, ולאחר מכן מציעים את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכיי הלקוח. הצרכים של הלקוחות שלנו משתנים בהתאם לשלב בו המיזם שלהם נמצא ובהתאם לתחום בו הם פועלים.

אנו תומכים ובאותה עת מאתגרים את הלקוחות שלנו

בכל תהליכי העבודה אנו משתפים פעולה עם הלקוח על מנת להגיע לתוצאה אופטימאלית. אנחנו פועלים כשותפים ומתייחסים לסטארט אפ של כל לקוח כאילו הוא שלנו. 

הצוות שלנו

אנטון רובינשטיין MBA
מייסד ומנכ"ל

מייסד  , MARKET-STARS פלטפורמה לניהול קמפיינים ע"י מובילי דעה. מייסד Finetica פתרון fintech בתחום החסכון וההשקעות. בעל  8 שנים של ניסיון בליווי מיזמים טכנולוגיים במגוון תעשיות ושלבים.

”בשבילי הצלחה היא כאשר יש לי מטרה, אבני דרך , תוכנית יישום להשגת המטרה ולבסוף להשיג את המטרה.

עודד נחום BA
שותף בכיר

משנת 2005, עסק עודד בתפקידים בעלי אופי כלכלי ופיננסי בחברות מהגדולות במשק, ביניהם פירמת יעוץ כלכלי בינ"ל. עודד מביא איתו מערך קשרים ענף עם בעלי הון בארץ ובעולם.

”בשבילי הצלחה זו לחבר יזם ומשקיע יחד לשותפות שמביאה איתה ערך מוסף לכל אחד מהם.“

מרק סטרובינסקי BA
שותף ומנהל כספים

מייסד חברת MG  ,חברה לניהול שיווק ומכירות במיקור חוץ. מרק מביא איתו ניסיון עבודה מול גורמים בכירים בחברות המובילות במשק ומתמחה בניהול משא ומתן וביצוע מכירות פרונטאליות בהיקפים שונים.

”בשבילי הצלחה היא מימוש מתמשך של חזון חיי.“

ג'רמי לנדו BSc
מנהל פרויקטים

בוגר תואר במנהל עסקים מאוניברסיטת בופלו ארה"ב. בעברו עבד כאנליסט בחברת State Street ניו יורק. ג'רמי מתמחה בתכנון עסקי למיזמים טכנולוגיים.

”בשבילי הצלחה היא לספק מידע משמעותי ותובנות ללקוח ולאפשר לו לקבל את ההחלטות הנכונות.“

דניאל שבח BA
אנליסט

לדניאל ניסיון של מעל 6 שנים במגזרים שונים, החל משווקים פיננסיים ועד לחברות ייעוץ כגון Deloitte, Abengoaו  JGP hedgefund.

”הצלחה בשבילי היא תהליך של עבודה קשה וגילוי עצמי. ברמה המקצועית, מימוש החזון של הלקוח היא ההצלחה האולטימטיבית. ״

ורה ברזמן BSc
אנליסטית

ורה מתמחה במחקרי שוק וכתיבת תכניות עסקיות. בעברה ורה עבדה כמנתחת מערכות בתעשיה אווירית.  ורה מסייעת  ליזמים בתכנון העסקי של הסטארט אפ.

”אני מאמינה שההצלחה היא דבר שעושה את האדם מאושר. בשבילי הצלחה היא לא רק תוצאה סופית עבורי ועבור הלקוח, אלא גם הדרך.“

תובנות

גיוס משקיעים לסטארט אפ

גיוס משקיעים לסטארט אפ – טיפים חשובים שאתם חייבים לדעת כולנו מכירים את האמרה שטוענת שכדי להרוויח כסף צריך להשקיע כסף וזה בהחלט נכון כאשר

המשך »

איך מקימים סטארט אפ?

איך מקימים חברת סטארט אפ? הקמת סטארט אפ דורשת הרבה יותר מרעיון חכם ומקורי וזאת גם אחת הסיבות שלא מעט רעיונות נשארים בגדר רעיונות. ההחלטה

המשך »