דרושים

קריירה בטרגו

אחד מרגעי השיא של הקריירה שלך בטרגו יהיה היכולת להשפיע באופן אישי על הצלחתו של המיזם. עבודה לצד יזמים ובעלי עסקים ואפשרות לעצב את עתידו של העסק מהווה הזדמנות פז לקריירה מעניינת ומלאת אתגרים. אין גבול למה שאתה יכול ללמוד בטרגו. התמיכה שאתה מקבל בטרגו תעודד אותך להישגים. השפעה אישית, חונכות ועבודת צוות הם רק כמה מן היתרונות של העבודה בטרגו.

עבודה בטרגו

הצמיחה שלך בטרגו מונעת על ידי הביצועים שלך, לא על ידי הזמן. משמעות הדבר הוא שאין דרך קבועה או משך הזמן שבו אתה נדרש להישאר ברמה מסוימת. במקום זאת, אנו מאמינים בהכרה ותגמול עובדים מצטיינים.

אתה לא "תשב על הגדר", אתה לא תעבד גיליונות אלקטרוניים בלי להבין את המשמעות ולא תבלה שעות בהתעסקות בתאוריה. העבודה שלך תהיה קשורה באופן ישיר לתוצאות של הלקוחות שלך.

העבודה בטרגו מציגה לך הזדמנויות רבות המאפשרות לך ללכת אחרי התשוקה שלך. אל תהיה מופתע אם אתה תגלה תחומי עניין חדשים. אם עולם היזמות והעסקים מדבר אליך, אז טרגו הוא המקום בשבילך.

תהליך המיון בטרגו

דרושים

כאנליסט עסקי תהיה אחראי על ביצוע מחקרי שוק, ניתוח נתונים, כתיבת בקשות אשראי ופיתוח של מודלים כלכליים. כדי להכין אותך לאתגר זה, תעבור אצלנו תכנית אימונים אינטנסיבית אשר תספק לך סט של כישורים אנליטיים וכלי עבודה מקצועיים. 

דרישות: בוגרים מצטיינים המחזיקים בתואר ראשון / תואר שני / MBA מאוניברסיטאות/מכללות המובילות (בכל תחום אקדמי), מיומנויות אנליטית חזקה ופתרון בעיות, יחסי אנוש מעולים, יצירתיות ויוזמה, סקרנות, השפעה אישית וכישורי מנהיגות. אנגלית טובה, שפה נוספת יתרון. לא נדרש ניסיון קודם בתחום הייעוץ או ניסיון עסקי. 

כדי להגיש מועמדות יש לשלוח קורות חיים בקובץ PDF ובאנגלית בלבד למייל שכתובתו: [email protected]

אם אתה מעוניין לרכוש ניסיון בעולם העסקי וכבר במהלך הלימודים לטפל בסוגיות החשובות ביותר ללקוח, טרגו הוא המקום המתאים בשבילך. כאן תקבל ליווי והכשרה מקצועית על מנת שתוכל לקחת חלק פעיל בעיצוב תהליכים המותאמים ללקוח. שעות עבודה גמישות. 

דרישות: סטודנט לתואר ראשון מאוניברסיטאות/מכללות המובילות (בתחום הכלכלי) עם ממוצע ביניים של 85 לפחות. מיומנות אנליטית חזקה ופתרון בעיות, יחסי אנוש מעולים. 

כדי להגיש מועמדות יש לשלוח קורות חיים בקובץ PDF ובאנגלית בלבד למייל כתובתו:  [email protected]

*המשרות מיועדות לגברים ולנשים כאחד.

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות