ייעוץ עסקי לחברות וסטארט-אפים

טרגו היא השותפה האידאלית לדרך בעבור עסקים וחברות החותרים להשגה מהירה של מלוא הפוטנציאל שלהם.

באמצעות היועצים העסקיים המקצועיים שלנו, אנו מספקים בטרגו ייעוץ עסקי מדויק לצרכים של כל ארגון וארגון כאשר כל אחד מקבל יועץ עסקי צמוד, וכך מסייעים להם להשיג צמיחה מהירה באמצעות טרנספורמציה, כניסה לשווקים חדשים ושימוש בטכנולוגיות חדשות.

תהליך ייעוץ עסקי לחברות ולסטארט-אפים מבוסס על גישת הסטארט-אפ הרזה שלנו, המאפשרת להגיע לצמיחה מהירה במינימום עלויות.

תוכנית עסקית

תהליך Spin-Off דרך
גישת סטארט-אפ רזה

תהליך spin off של טרגו מבוסס על מודל BCG ומאפשר ללקוחותינו למנף את כוח עסקי הליבה ולנצל הזדמנויות צמיחה בשווקים חדשים, ולפעול ברמת הביצועים הגבוהה ביותר בענף שלהם ובענפים חדשים.

מדובר בתהליך מהיר, זריז וישים, תהליך ייעוץ עסקי וייעוץ אסטרטגי כולל ניתוח עסקי ליבה של החברה, זיהוי הזדמנויות לצמיחה דרך חידוש טכנולוגי ו/או כניסה לשווקים חדשים ויישום תוכנית עסקית בפועל כחלק מתהליך ייעוץ עסקי תוך שנה או שנתיים.

תוכנית עסקית
תוכנית עסקית

שלב א, ניתוח עסקי ליבה של החברה

דרך ניתוח עסקי הליבה, יועצי האסטרטגיה שלנו יעזרו לחברה  לזהות הזדמנויות בשוק בו היא פועלת ובשווקים חדשים.

אנחנו ממפים את עסקי הליבה של החברה לפי המודל BCG ובוחנים התכנות של תהליך Spin-Off לשירותים או מוצרים הנמצאים בקטגוריית פרה חולבת.

כלומר קטגוריות עם נתח שוק גדול, אך עם צמיחה נמוכה. 

תוכנית עסקית

שלב ב, זיהוי הזדמנויות והכנת תוכנית

לאחר ניתוח ומיפוי של עסקי ליבה, אנו בוחנים שווקים חדשים אליהם החברה יכולה להיכנס על בסיס פעילות קיימת.

במסגרת תהליך ייעוץ עסקי לחברות אנחנו גם בוחנים טכנולוגיות חדשות אשר יעזור לחברה למנף את הפעילות בשוק קיים או לייצר בסיס לכניסה לשוק חדש.

כחלק מהתהליך אנחנו בונים תוכנית עסקית ישימה שתעבור לאישור הבעלים / מנהלים / דירקטוריון.

תוכנית עסקית

שלב ג, תהליך ליווי ויישום תוך 24-12 חודשים

לאחר בנייה של תוכנית עסקית ואישורה, אנחנו מלווים את החברה בתהליך יישום.

תהליך יישום של התוכנית מתבצע במודל של הסטארט אפ הרזה. אנו בונים צוות מצומצם עם מימון מינימלי לשנה של פעילות.

במסגרת הוצאה לפועל של התוכנית אנו מקצים יועץ עסקי של טרגו אשר נמצא במשרדי החברה בהיקף הנדרש. ההנהלה מקבלת דו"ח רבעוני של תוכנית מול ביצוע.

תוכן עניינים

ייעוץ עסקי לחברות
וסטארט אפים

כדי להשיג את מלוא הפוטנציאל של החברה שלך

תוכנית עסקית

טרנספורמציה ושיפור ביצועים

תהליך ייעוץ אסטרטגי לשיפור הביצועים מתחיל בהבנה של ארבעה משתנים קריטיים בכל שלב האבחון שלנו: מבנה עלויות/תמחיר, מיצוב, ניתוח ותובנות ברמת הלקוח ומבנה תהליכים העסקיים.

מלבד ייעוץ אסטרטגי, אנו מציעים גם שירותי ייעוץ עסקי ברמה הטקטית. שירותי ייעוץ עסקי כוללים מגוון רחב של כלים התומכים בכל מרכיב במימוש האסטרטגיה, שכוללת טרנספורמציה, ואופטימיזציה של מודל מכירות ותפעול.

הן הייעוץ האסטרטגי הן הייעוץ עסקי ניתנים בליווי היועצים העסקיים המקצועיים שלנו. 

ניתוח מתחרים בתוכנית עסקית

אבחון והפחתת העלויות

אבחון מהיר של מבנה העליות כולל את היכולת לזהות הזדמנויות להפחתת עלויות ושיפור בתזרים המזומנים שניתן ליישם במהירות. היועצים שלנו יודעים להבין כיצד לכוון נכון את משאבי העסק.

אבחון מהיר להפחתת עלויות הוא כלי שנשען על המומחיות של טרגו לקבלת תוצאות תוך שנה פיסקלית אחת. תהליך ייעוץ עסקי לחברות כולל ניתוח מהיר וגישה שיתופית לזיהוי הזדמנויות שניתן ליישם במהירות כדי לשפר את השורה התחתונה.

המדריך לבניית תוכנית עסקית

מיצוב ובידול

מיצוב החברה בצורה אופטימלית בשוק, הוא אחד היעדים המרכזים של תוכנית עסקית לשיפור הביצועים. בתהליך זה אנו מתמקדים בנקודות הבידול (POD)מתארות כיצד המוצר או המותג שלך מטיב עם הלקוחות בדרכים שיבדלו את החברה מהמתחרים  (FOR) והמגזר או הקטגוריה שבה החברה מתחרה.

השוואת מתחרים בתוכנית עסקית

עיצוב מחדש של מבנה הפעילות

עיצוב מחדש של תהליכים העסקיים בוחן את היעילות והאפקטיביות של התהליכים מרכזיים של העסק.

מטרת התהליך היא למקסם את היכולת של החברה לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, בדרך היעילה ביותר, ובמחיר התחרותי ביותר. בדרך כלל, התוכנית העסקית שלנו מייצרת חיסכון בעלויות של עד 30 אחוזים, אבל היתרון האמתי שלה הוא בשיפור איכות השירות ושביעות רצון לקוחות.

הצגת מתחרים בתוכנית עסקית

תובנות ברמת הלקוח ופילוח

התובנות בתהליך הייעוץ עסקי מסייע לחברות להבין את צרכי הלקוח והתנהגות שלהם באמצעות מתודולוגיה שלנו ולפתח גישה נכונה בהתבסס על התובנות שלנו.

אנו מסייעים לחברות להגדיר את קהל היעד בסגמנט בו יש להן יתרון מובהק על פני המתחרים על מנת לשפר החלטות עסקיות והקצאת משאבים

טרנספורמציה דיגיטלית

בייעוץ עסקי לחברות וארגונים אנו יודעים שכדי לנצח בעידן הדיגיטלי יש צורך בשאפתנות וביצוע. אנחנו יכולים לעזור בשניהם. צוותי המומחים הרב-תחומיים שלנו עובדים זה לצד זה איתך כדי לעצב, לבנות ולהרחיב את העסק שלך בעזרת טרנספורמציה דיגיטלית.

תהיה השאיפה שלך אשר תהיה – מאימוץ יכולות דיגיטליות חדשות ועד לעיצוב מחדש של הפעילות העסקית שלך או השקת מיזמים דיגיטליים חדשים לגמרי – אנו נעזור לך לקבוע סטנדרט חדש של מצוינות ולהשיג רמות חסרות תקדים של ערך.

חדשנות ועיצוב

תאיץ את תהליך הטרנספורמציה על ידי אימוץ עיצוב ממוקד לקוח. צוותי החדשנות והעיצוב שלנו מביאים לך את הניסיון והמומחיות הרב-תחומית הדרושים לך כדי לשנות את הגישה שלך לחדשנות.

בתקופה שבה 92% מהמנכ"לים אומרים שהגיע הזמן לחשוב מחדש, אנחנו מוכנים לעזור לך להגות, לעצב ולהגדיל את העסקים, המוצרים והחוויות שיהפכו את החזון האסטרטגי שלך למציאות משנה משחק מהר יותר מאשר חשבת שאפשר.

שיווק מודרני

גלה כיצד השילוב העוצמתי בין המומחיות של טרגו בתחום הייעוץ עסקי לטכנולוגיות חדשות יכול לשנות את השיווק שלך ואת התוצאות של החברה שלך. בעזרתו תוכלו לממש את הפוטנציאל לצמיחה, לשפר את ה-ROI ולבסס יכולות להוביל ולייצר יתרון תחרותי בר קיימא.

דרך נקודת מבט של מומחים, טרגו מספקת שירותי ייעוץ עסקי בגישה ייחודית על מנת לספק מפת דרכים ברורה וניתנת ליישום עבור החברה שלך. בתהליך הייעוץ עסקי אנחנו משלבים חשיבה אסטרטגית רחבה עם ספציפיות מפורטת כדי להציע לחברות ראייה ברורה ומותאמת למימוש של מלוא הפוטנציאל.

ניתוח נתונים מתקדם

אנו עוזרים לקבל את הערך המקסימלי מכל נכסי הנתונים שלך. מומחי הניתוח שלנו משתפים פעולה איתך כדי להתמודד עם האתגרים המפחידים ביותר שלך, כך שאתה לא רק מקבל תוצאות במהירות אלא גם בונה את הכישורים הפנימיים כדי להרחיב את יכולת הנתונים החדשה שלך.

אנו מיישמים את הטכניקות והכלים העדכניים ביותר לניתוח נתונים כדי לעזור לך לייצר תובנות שמניבות החלטות טובות יותר תוך פרק זמן קצר יותר.

מהבנת הלקוח ועד אסטרטגיות משופרות ליציאה לשוק ומעורבות משופרת של העובדים, צוות ה-Advanced Analytics שלנו יכול לעזור לך להמציא מחדש את הפעולות שלך ולהפוך את הנתונים שלך למקור ערך תמידי, זהו ייעוץ עסקי ברמה מדוקדקת ויסודית.

תובנות ברמת הלקוח ופילוח

אוטומציה משנה את אופן עבודתן של חברות. אבל, אפילו שחברות רבות בודקות את האפשרויות באמצעות פרויקט פיילוט, הן נאבקות להרחיב את האוטומציה ברחבי הארגון.

לעתים קרובות מדי, ההטבות לא עמדו בציפיות אנו מאמינים שהצלחה באוטומציה דורשת יותר מסתם טכנולוגיה מצוינת. אנו משתפים פעולה איתך במסע אוטומציה מקצה לקצה שמתחיל ביישור הארגון סביב ההזדמנות – ומה שיידרש כדי ללכוד אותה – ומתקדם בכל שלב של תכנון עסקי וטכני, שמגיע לשיאו בפריסה מוצלחת ובמימוש של מלוא הערך הפוטנציאלי.

ייעוץ עסקי לחברות

ייעוץ עסקי עם טרגו

טרגו הוא השותף המהימן שלך בהשגת צמיחה בת קיימא, שיפור היעילות התפעולית ומקסום הרווחיות. עם רקורד מוכח של עזרה לעסקים בין תעשיות לנווט במורכבות של הנוף העסקי המודרני, אנו מחויבים להעצים את הארגון שלך עם פתרונות מותאמים ותובנות אסטרטגיות.

מה זה ייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי הוא שירות מקצועי הניתן על ידי אנשים או חברות מנוסים כדי לעזור לארגונים לשפר את ביצועיהם, לפתור בעיות עסקיות ספציפיות ולהשיג את מטרותיהם בצורה יעילה ויעילה יותר. היועצים מציעים ייעוץ, ניתוח והכוונה מומחים בתחומים שונים של העסק, החל מאסטרטגיה וניהול ועד לתפעול, שיווק, פיננסים וטכנולוגיה. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלהם כדי לזהות אתגרים, לפתח פתרונות וליישם אסטרטגיות שיכולות להוביל לתוצאות חיוביות.

יתרונות מרכזיים של ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי מביא שפע של ידע וניסיון מעבודה עם מגוון חברות ותעשיות. היועצים העסקיים ראו ופתרו בעיות דומות בעבר, מה שמאפשר להם לספק תובנות ופתרונות בעלי ערך.

ייעוץ עסקי מספק נקודת מבט חסרת פניות ואובייקטיביות, נקייה מהטיות פנימיות. היועצים העסקיים יכולים לזהות בעיות שעלולות להתעלם מהעובדים הקרובים מדי למצב.

יועצים עסקיים מתאימים את המלצותיהם לצרכים ולאתגרים הספציפיים של כל לקוח. גישה אישית זו מבטיחה שהפתרונות יהיו פרקטיים ויעילים.

אומנם שירותי ייעוץ עסקי לחברות ועסקים כרוכה בעלות, אך המומחיות שלהם יכולה להוביל לחיסכון בעלויות בטווח הארוך. היועצים העסקיים יכולים לעזור לייעל את התפעול, לצמצם חוסר יעילות ולשפר את הקצאת המשאבים.

ייעוץ עסקי יכול לזרז תהליכי פתרון בעיות וקבלת החלטות. זה יכול להיות קריטי במיוחד כאשר חברה מתמודדת עם בעיות או הזדמנויות דחופות.

ליועצים עסקיים שלנו יש לרוב מיומנויות או ידע מיוחדים שאולי אינם זמינים אצל הלקוח. זה יכול לכלול מומחיות בתחומים כמו ניתוח נתונים, שיווק דיגיטלי או ניהול שינויים.

ייעוץ עסקי יכול לעזור לארגונים לנווט סיכונים ביעילות על ידי מתן הערכות סיכונים והמלצה על אסטרטגיות לצמצום בעיות פוטנציאליות.

ייעוץ עסקי מסייע בפיתוח ויישום תוכניות אסטרטגיות המתאימות לחזון הארגון ולמטרותיו. היועצים העסקיים עוזרים ליצור מפות דרכים לצמיחה וקיימות.

באמצעות ייעול תהליכים ושיפורים תפעוליים, ייעוץ עסקי יכול לעזור לעסקים להיות יעילים ופרודוקטיביים יותר, וכתוצאה מכך ניצול טוב יותר של משאבים ורווחיות מוגברת.

יועצים עסקיים עובדים לעתים קרובות עם לקוחות כדי לקבוע יעדים ברורים ומדדי ביצועים מרכזיים (KPI). זה מאפשר למדוד את ההתקדמות ולהעריך את ההשפעה של ההמלצות שלהם.

ארגונים יכולים להעסיק יועצים עסקיים מפרויקט לפרויקט, מה שמקל על הגדלה או הקטנה לפי הצורך. גמישות זו מועילה במיוחד לעסקים המתמודדים עם אתגרים או הזדמנויות זמניות.

על ידי מינוף המומחיות של היועצים העסקיים, ארגונים יכולים להשיג יתרון תחרותי בענף שלהם, להסתגל לשינויים בשוק בצורה יעילה יותר ולהישאר לפני המתחרים.

ייעוץ עסקי מספק לארגונים את נקודת המבט החיצונית, ידע מיוחד והכוונה אסטרטגית הדרושים כדי להתמודד עם אתגרים, לנצל הזדמנויות ובסופו של דבר להשיג הצלחה גדולה יותר. זהו משאב בעל ערך עבור עסקים המבקשים לשפר את הביצועים שלהם ולהניע צמיחה בת קיימא.

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות