• זמן קריאה:זמן קריאה 2 דקות
 • מחבר:

כל חברה בסדר גודל שונה, ארגון וכל גוף עסקי זקוק בכל שלב לאורך הפעילות העסקית, לייעוץ שיווקי שזה הוא הליך של פתרון בעיות שיווקיות עבור חברה או הארגון. בין אם אתם חברה בתחילת הדרך לבין אם החברה שלכם וותיקה ועם מוניטין ומרגישים שישנו מחסור או ליקוי בפעילות או שהחברה שלכם מתרחבת ואם צריכים לדעת לעשות זאת נכון.

ייעוץ שיווקי יכול לעזור לחברה או לארגון לבנות או לשפר את המוניטין, לגייס ולחשוף את החברה ללקוחות פוטנציאליים חדשים, להתאים את המוצר או השירות לצרכי הלקוח, להתאים את הערוצים המתאימים ביותר לפרסום ולשיווק.

חשיבות של ייעוץ שיווקי לעסקים?

חשיבות של ייעוץ שיווקי ותכנון של ייעוץ שיווקי בעלי משמעות גבוהה עבור כל עסק או ארגון, מכיוון שהייעוץ והתכנון של ייעוץ שיווקי על ידי יועץ מומחה, מאפשר להגדיר את המטרות, בנייה והבחנה מעמיקה של אסטרטגיות, המדדים והתקציב של השיווק.

בלי תכנון מדויק, ייעוץ שיווקי יהיה חסר משמעות, מבלבל וללא תוצאות חיוביות. בעזרת היועצים המנוסים של חברת טרגו, תוכלו להגיע להישגים מרשימים ונתונים עקביים וחיוביים לאורך כל הפעילות העסקית של החברה או של הארגון שלכם, תוך כידי שימוש בכלים ייחודיים אשר ישרתו אתכם לאורך כל הדרך.

שלבי תכנון שיווקי לעסק?

תכנון שיווקי זהו הליך לאבחון ובניית מטרות עסקיות השונות על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. מערך שיווקי יכול להיות עבור המוצר אותו אתם מייצרים, שירות אותו אתם מספקים או ולמותג אותו רוצים לשווק. ישנם שלבים שונים בתכנון שיווק בהתאם לגודל של העסק או החברה, המטרות, יעדים ועוד. אך לכולם קיימים שלבים בסיסיים כמו:

 • שלבי הניתוח מעמיק ואיסוף מידע רלוונטי על החברה להבנת נמוצר או השירות, ארגון או בית עסק אשר יעזרו לאנשי מקצוע לקבוע תוכנית עבודה לטווח ארוך, לאבחן את ההזדמנויות, האיומים, החוזקות והחולשות של החברה, לערוך תחקיר על המתחרים בתחום המבוקש, מחקר שוק.
 • שלב האבחנה של החברה, ארגון או עסק בעזרת הנתונים הסופיים אשר יעזרו לאנשי מקצוע להציג בפניכם את התמונה הכללית ולגבש תוכנית עתידיות למינוף הפעילות העסקית.
 • בשלבי הבנייה אתם כבר תוכלו לראות תוכניות אסטרטגיות הכוללות דרכי שיווק לעסק שלכם או לארגון.
 • מיותר לציין כי ייעות שיווקי לעסקי / בניית תוכנית שיווקית היא חלק בלתי נפרד מבניית תוכנית עסקית מקצועית לעסק שלכם.

מהם היתרונות בייעוץ שיווקי לעסקים?

ייעוץ שיווקי עסקי יכול להעניק הרבה יתרונות לעסק שלכם או לארגון שלכם ואין זה משנה אם מדובר בחברה בסדר גודל קטן או ארגון גדול עם פעילות רחבה. מעבר לכך שהייעוץ רק יתרון לפעילות שלכם ניתן לראות יתרונות נוספים, כמו:

 • להבין את השוק ואת הלקוחות שלך באופן מעמיק ופרטני יותר.
 • בעזרת ייעוץ שיווקי אתם תרכשו כלים מאוד שימושיים אשר יעזרו לכם להבחין בהזדמנויות חדשות ונכונות, ובאתגרים בתחום העיסוק שלכם.
 • אתם תוכלו להתאים את השירות שלכם או את המוצר לצרכים של הלקוחות שלכם.
 • בזכות הייעוץ תוכלו יחד לבנות מותג חזק ויציב.
 • שימוש בערוצי שיווק המתאימים להשגת המטרות שלכם בארגון.
 • לערוך מדד של הביצועים ואת ההשפעה של השיווק שלכם ובניית אסטרטגיה שיווקית בהתאם לשוק ולצורכי השוק.

לאיזה סוגי עסקים מיועד ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי נועד לפתור בעיות ולסייע לעסקים השונים למנף את העסק שלכם בעזרת כלים שיווקיים השונים. ייעוץ שיווקי נועד לכל בית עסק, חברה, ארגון וכל גוף עסקי אחר אשר מספק מוצר או שירות לצרכנים השונים ובסדרי גודל השונים ללא הבדל בגודל של הארגון. לקבל כלים נוספים הנכם מוזמנים להגיע לטרגו. הצוות המקצועי שלנו ילוו אתכם מתחילת הדרך ועד סופה.

ייעוץ שיווקי עם טרגו

בנוף העסקי התחרותי של ימינו, שיווק יעיל חיוני להשגת צמיחה והצלחה. כאן נכנס לתמונה ייעוץ שיווקי עסקי. בטרגו, אנו מתמחים במתן הדרכה ואסטרטגיות מומחה שיעזרו לעסקים בכל הגדלים לשגשג בעידן הדיגיטלי:

 • תכנון אסטרטגי – יועצי השיווק המנוסים שלנו יעבדו איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לפתח אסטרטגיה / תוכנית שיווקית מותאמת אישית המותאמת למטרות העסקיות הייחודיות שלך. בין אם אתם מחפשים להגביר את המודעות למותג, לייצר לידים או לשפר את שימור הלקוחות.
 • מחקר שוק – הבנת קהל היעד והדינמיקה של השוק שלך היא המפתח לקבלת החלטות שיווקיות מושכלות. אנו עורכים מחקרי שוק מעמיקים כדי לזהות מגמות, התנהגות צרכנים והזדמנויות, ומאפשרים לך להקדים את המתחרים.
 • מומחיות בשיווק דיגיטלי – בעולם דיגיטלי הולך וגובר, נוכחות חזקה באינטרנט היא קריטית. היועצים שלנו בקיאים בכל ההיבטים של שיווק דיגיטלי, כולל אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), פרסום בתשלום לקליק, שיווק ברשתות חברתיות, קמפיינים בדוא"ל ועוד. אנו נעזור לך לרתום את הכוח של האינטרנט כדי להגיע לקהל שלך ביעילות.
 • אסטרטגיית תוכן – תוכן משכנע ורלוונטי הוא לב ליבו של שיווק מוצלח. אנו נעזור לך ליצור אסטרטגיית תוכן שמושכת את הקהל שלך ומניעה המרות, בין אם באמצעות פוסטים בבלוג, סרטונים, אינפוגרפיקה או מדיה אחרת.
 • ניתוח נתונים – אנו מאמינים בקבלת החלטות מונעת נתונים. היועצים שלנו ינתחו מדדי שיווק כדי למדוד את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלך, לזהות אזורים לשיפור, ולהתאים אסטרטגיות לתוצאות מיטביות.
 • פיתוח מותג – המותג שלך הוא הזהות שלך, וזה חיוני להעביר את המסר הנכון. אנו יכולים לסייע בחידוד זהות המותג שלך, תוך הבטחת עקביות בכל ערוצי השיווק והחומרים.
 • אוטומציה שיווקית – ייעל את מאמצי השיווק שלך עם כלי אוטומציה שחוסכים זמן ומשפרים את היעילות. אנו נעזור לך ליישם ולנהל פתרונות אוטומציה שיווקית המשפרים את הפרודוקטיביות שלך.
 • ייעוץ עסקי – צוות המומחים שלנו בטרגו ישמח לתת לכם ייעוץ עסקי רחב במטרה להרחיב את הפעילות העסקית בכל התחומים, לאו דווקא בפן השיווקי.

בטרגו, המחויבות שלנו היא לראות את העסק שלך משגשג. עם שירותי ייעוץ שיווקי עסקי שלנו, אתה יכול להשיג יתרון תחרותי, להגיע לשיאים חדשים של הכרה במותג ולהגביר את ההכנסה שלך. בין אם אתה סטארטאפ המחפש לבסס את הנוכחות שלך או חברה מבוססת המבקשת לחדש את האסטרטגיה השיווקית שלך, אנחנו כאן כדי להדריך אותך בכל שלב. צור איתנו קשר עוד היום, ובואו נצא למסע כדי להעלות את המשחק השיווקי שלך ולהשיג תוצאות יוצאות דופן. ההצלחה שלך היא העסק שלנו!

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות