• זמן קריאה:זמן קריאה 1 דקות
 • מחבר:

ליווי עסקי הוא שירות אשר נועד לעזור לעסקים בפעילותם העסקית ולמנף את הפעילות שלהם תוך כדי רכישה של כלים ייחודיים, בניית תוכניות אסטרטגיות, מערך שיווקי נכון ויעיל, שיפור ביעילות והתמודדות עם אתגרים הניצבים בפניהם לאורך הדרך. ליווי עסקי מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מתמחים בתחום ומכירים את התחום על בוריו. הם יודעים לנתח את המידע, להוציא נתונים רלוונטיים, לגבש תוכניות עם מטרות ולשפר את הביצועים של העסק. בטרגו יזמות תוכלו להנות מצוות מעולה וממגוון שירותים חיוניים עבור העסק שלכם תוך כידי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר והחשובים ביותר. הצוות המנוסה שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד שתגיעו לנקודת הישג מעולה.

מהו ליווי עסקי ולמי הוא מיועד?

ליווי עסקי הוא שירות הניתן לבעלי עסקים השונים וארגונים על ידי אנשי מקצוע בתחום הפיננסי. השירות נועד לסייע לעסקים להתפתח באופן יעיל, להתפתח ברמה העסקית ולמנף את הפעילות העסקית על מנת להגיע להישגים מרשימים.

מכיוון שהשירות של ליווי עסקי נועד לעזור לעסקים בנקוות ציון שונות בפעילות שלהם, הליווי מתאים לכל עסק, חברה, ארגון וגופים עסקיים אחרים אשר זקוקים לליווי או מעוניינים בשירותי ליווי עסקי. ליווי עסקי מתאים לעסקים אשר נמצאים ממש בתחילת הדרך וגם לעסקים אשר נקלעו לקשיים או ישנה התרחבות בפעילות וזקוקים להכוונה נכונה.

ליווי עסקי מתאים גם לארגונים גדולים ולחברות גדולות אשר מעוניינות לבצע שינויים על מנת לשפר את הביצועים, חברות וארגונים אשר נמצאים במגמת עליה עסקית. או נמצאים במצב סטטי ומעוניינים לרענן ולחדד את הפעילות בתוך החברה או הארגון.

מהם התועלות של ליווי עסקי?

מעבר לעובדה ששירותי ליווי עסקי משפרים את הביצועים ומשפרים את הפעילות הכוללת של העסק חדש, חברה בוגרת או ארגון, ניתן לראות כמה תועלות מרכזיות בשירותי ליווי עסקי, כמו:

 • תכנון ובנייה אסטרטגיים כאשר ליווי עסקי מאפשר לעסק להבין את המצב הנוכחי לעומק ולהתבונן עליו מנקודת מבט נוספת.
 • להגדיר את המטרות והיעדים העתידיים ולטווח ארוך, ולבחור את האמצעים המתאימים ביותר להשיג אותם.
 • שיפור בניהול ותפעול תוך כידי התבוננות על הדרך הניהולית שבה הוא מנהל את על המשאבים. ליווי עסקי מזהה ומאבחן את החולשות הקיימות, כשלים קיימים, ומה ניתן לשפר בתוך המערכת.
 • לאחר הצגת נתונים כלליים פניכם אשר מצביעים על הנקודות הדורשות שיפור, תוכלו לראות את הפעילות הפיננסית שלכם. ליווי עסקי יעזור לכם להבין לעמוק את טבע הדברים, איך משפרים אותם ואיך אפשר להתנהל פיננסית בעסק שלכם ולשפר את הנתונים.

מי הוא יועץ עסקי ומה תפקידו?

יועץ עסקי הוא איש מקצוע מומחה שמספק ייעוץ והכוונה לעסקים, חברות ולארגונים כדי לעזור להם לשפר את ביצועיהם ולהשיג את מטרותיהם. יועץ עסקי הוא בעל הסמכה אשר עבר הכשרה מתאימה במוסד מבוקר וסיים את לימודיו בהצלחה רבה. יועץ עסקי הוא בעל ידע והשכלה רחבה בתחומי הניהול והעסקים, ומתמחה בדרך כלל בתחום אחד או יותר, כמו שיווק, מימון, אסטרטגיה, לוגיסטיקה, מערכות מידע, שיקום והבראת עסקים, ועוד תחומים רלוונטיים נוספים. תפקידו של היועץ הוא כמובן לסייע, לאבחן את המצב לעומק, לאסוף נתונים רלוונטיים, לבנות תוכנית עסקית ואסטרטגיות נוספות.

ליווי עסקי עם טרגו

בטרגו, אנו מבינים שניהול עסק מצליח יכול להיות מאמץ מאתגר. בין אם אתה סטארטאפ קטן או ארגון מבוסס היטב, יש הרבה מכשולים שצריך להתגבר עליהם והחלטות שצריך לקבל. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה. שירותי הליווי עסקי שלנו נועדו לספק לך את המומחיות והסיוע הדרושים לך כדי לשגשג בשוק התחרותי של היום.

צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו כאן כדי להציע מגוון רחב של שירותי ליווי עסקי המותאמים לצרכים הספציפיים שלך. מניהול פיננסי ועד אסטרטגיה שיווקית, יש לנו את הידע והכישורים לעזור לך להשיג את המטרות העסקיות שלך:

 • ניהול פיננסי – אנו יכולים לעזור לך לקבל החלטות פיננסיות מושכלות, לנהל את התקציבים שלך בצורה יעילה ולייעל את תזרים המזומנים שלך. המומחים הפיננסיים שלנו יעבדו איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לפתח תוכנית פיננסית מותאמת אישית שתואמת את היעדים העסקיים שלך.
 • אסטרטגיה שיווקית – בעידן הדיגיטלי, נוכחות מקוונת חזקה חיונית. מומחי השיווק שלנו יכולים לסייע לך ביצירת אסטרטגיית שיווק מקיפה הכוללת מדיה חברתית, SEO, שיווק תוכן ועוד. אנו נעזור לך להגיע לקהל היעד שלך ולהגביר את נראות המותג שלך.
 • אופטימיזציה של תפעול – ייעול הפעילות העסקית שלך הוא חיוני ליעילות ולעלות-תועלת. הצוות שלנו ינתח את התהליכים שלך ויזהה אזורים לשיפור, יישם אסטרטגיות לשיפור הפרודוקטיביות והפחתת התקורה.
 • תמיכה במשאבי אנוש – מציאת ושימור כישרונות מובילים היא חיונית להצלחה. אנו יכולים לסייע בגיוס עובדים, הדרכת עובדים ופיתוח אסטרטגיית משאבי אנוש כדי להבטיח שהצוות שלך מצויד להניע את העסק שלך קדימה.
 • משפטי ותאימות – ניווט בעולם המורכב של החוק והתקנות העסקיים יכול להיות מרתיע. המומחים המשפטיים שלנו יספקו הנחיות שיעזרו לך לשמור על ציות לחוקים המקומיים והבינלאומיים, תוך מזעור סיכונים משפטיים.
 • פתרונות טכנולוגיים – אנו נעדכן אותך בהתקדמות הטכנולוגית העדכנית ביותר, ונעזור לך ליישם פתרונות חדישים שיכולים לשפר את הפעילות העסקית שלך ואת חווית הלקוח.

בטרגו, המשימה שלנו היא להיות השותף המהימן שלך בצמיחה ופיתוח עסקי. עם שירותי ליווי עסקי שלנו, אתה יכול להתמקד במה שאתה עושה הכי טוב בזמן שאנחנו מטפלים בשאר. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד נוכל להתאים את השירותים שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים שלך ולקחת את העסק שלך לשלב הבא. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו!

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות