באיזו נקודה בחיינו אנשים מהרהרים וחושבים כל הזמן איך לשפר לשכלל ואפילו להמציא משהו. קורה שבן אדם פתאום עולה במוחו רעיון והוא שואל את עצמו " יש לי רעיון לסטארט אפ מה הלאה!". גם במציאות, במקרים רבים, צץ אותו ניצוץ בדמות רעיון מבריק, אבל הדרך לסטארט אפ עוד ארוכה וכוללת שלבים דוגמת חיפוש משקיע לעסק, רישום פטנט, סוגיות משפטיות שונות ועוד ועוד.

החששות והשאלות העולות בשלב הרעיון לסטארט אפ

לשאלה מה עושים הלאה עם רעיון לסטארט אפ כשכבר נמלכנו בדעתנו, מצטרפות שאלות נוספות. חברת טרגו גאה להציג בפניכם את כל השלבים שעליכם לעבור משלב הרעיון לסטארט אפ.

כיום לא קל לגייס השקעות בסטארט אפ שנמצא בחיתוליו. בדרך כלל יושקע בו הון עצמי, או כספים שיגויסו מקרובי משפחה – אבל מאחר שרמת הסיכון גבוהה מאוד הרי שגם כך ההמלצה לצמצם את ההוצאות למינימום ההכרחי.

לאחר שקיבלתם החלטה להמשיך עם הרעיון, ועניתם לעצמכם על שאלות המפתח להמשך פיתוח הרעיון, מגיע השלב שבו למעשה קם הסטארט אפ וכשמתחילה העבודה האמתית. הצעד הראשון שכדאי לבצע אותו הוא כתיבת תכנית עסקית לסטארט אפ תכנית שכזו בוחנת את ההיתכנות הכלכלית של המיזם ואת ההיתכנות הטכנולוגית. התוכנית העסקית, כשהיא כתובה נכון, עוזרת לבעל הרעיון להבין טוב יותר לאן מועדות פניו, מיהם מתחריו, איפה נמצא קהל היעד העיקרי ועל מה חשוב לתת את הדעת בכל שלב ושלב של הפיתוח. הוא גם יוכל לדעת אילו אנשי מקצוע הוא צריך לצרף לסטארט אפ ובשלב זה בדרך כלל כבר יזדקק להון נוסף. ישנם לא מעט גופים המעניקים מימון לעסקים מתחילים, ובפרט הבנקים וקרנות הון הסיכון. גם משקיעים אנג’לים יכולים להוות עזר כנגדו לבעל הסטארט אפ, כשמומלץ לבחור שותפים לדרך שמספקים תמיכה אמתית.

איך להתחיל סטארט אפ

בהרבה מקרים בעל הרעיון לא יודע או שאין לו את הכלים והידע לבנות תכנית עסקית שתקדם את הרעיון ותעזור לו ליישם אותו הלכה למעשה. לכן לשאלה איך מקימים סטארט אפ? התשובה היא לשכור שירותים של צוות או חברה המתמחה בייעוץ עסקי ויזמות. איתה תוכלו לפתח את הרעיון, לבנות תכנית עסקית ולהעזר בה לאורך כל התהליך. חברה המתמחה בייעוץ וליווי הרעיון תוכל לספק עבורכם תשובות רבות לשאלותיכם ולהפיג את החששות הרבות. אם מתייחסים לשאלה בראש המאמר – יש לי רעיון לסטארט אפ מה הלאה? יש תשובה עיקרית אחת והיא פנייה לגורמי מקצוע שבזכות הידע והניסיון הרב שיש ברשותם תוכלו למקד את המאמצים הזמן והכסף אל הכיוון הנכון להצלחה. מחקרים רבים מוכיחים כי, רעיונות רבים אשר להם התלוותה חברה מקצועית או לחליפין רעיון שעבורו נבנתה תוכנית עסקית, ברוב המקרים ובאחוזים ניכרים הצליח יותר מאשר רעיונות ללא כל תוכנית עסקית.

לסיכום,

חברת טרגו יזמות וייעוץ עסקי, נותנת מענה מקצועי לשאלה "יש לי רעיון לסטארט אפ מה הלאה? החברה תיקח אתכם מרגע העלאת הרעיון תחבר אותו לשוק היעד בהתאם, תבנה לכם תכנית עסקית מקצועית ואפקטיבית כולל שלבי ביצוע. כאשר בכל שלב חברת טרגו תתלווה ליזם ותבנה לו תכנית עסקית שתקל עליו לבנות צוות מנוסה ומזוהה עם הרעיון על מנת לגייס מימון ולהפוך את הרעיון לממשי, הודות לצוות המקצועי ולליווי הצמוד לאורך כל הדרך.

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות