פתרונות מימון

מימון בנקאי

כל עסק או חברה אשר רוצה לנהל את העסק בצורה חלקה ולהוריד את הלחץ היומיומי מהתזרים, חייבת מסגרות אשראי (אובליגו) המתאימות להיקף הפעילות שלה. אבחון הצרכים הכספיים של העסק וגיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי זה המומחיות שלנו. על ידי בנייה נכונה של האובליגו הבנקאי של העסק, העסק יכול לצמוח ולהגיע להישגים ולרווחים כבר בטווח הקצר. המומחים שלנו ייסעו לך בגיוס מימון נדרש דרך מגוון הבנקים שאנחנו עובדים איתם. אנחנו נתאים את מבנה האובליגו (הלוואות, מסגרת אשראי, מסגרת כרטיסי אשראי, הלוואות גישור וכו') לצרכיי העסק. אנחנו מגייסים מימון נדרש מ 80,000 ש"ח עד 8,000,000 ש"ח.

אשראי בנקאי – מה חשוב לבנק

בתהליך קבלת ההחלטות לגבי מתן אשראי לעסק או ליזם הבנק בוחן את היקף ההתחייבויות הקיימות. בעסק קיים הבנק יבחן יחס בין מחזור/רווח נקי לבין האובליגו הקיים בתוספת האשראי המבוקש וכך יעריך את יכולת ההחזר. אצל היזם הבנק יתייחס להיקף ההתחייבויות הקיימות, אך גם לצפי ההכנסות מהמיזם.

להיסטוריה בנקאית יש חשיבות לא מבוטלת לצורך קבלת האשראי. העדר עיקולים וצ'קים חוזרים הם תנאי להתכנות הגיוס. במקרים חריגים ניתן לגייס אשראי גם עם מספר קטן של החזרות. התנהלות בנקאית טובה היא המפתח לקבלת אשראי נוסף.

תהליך קבלת אשראי בבנק מתבסס על מידיניות ניהול סיכונים שמיושמת בצורה דומה בכל בנק. באופן פשוט ניתן לומר כי כאשר הבנק בוחן אפשרות למתן אשראי הוא מעריך את הסיכויים שההלוואה לא תוחזר. בטחונות וערבים מצמצמים את הסיכון ומגדילים את הסיכוי ואת תנאי האשראי.

בנקים השותפים במימון תוכנית עסקית

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות