ייעוץ עסקי
וייעוץ אסטרטגי

טרגו היא השותפה אידאלית לדרך עבור עסקים וחברות החותרות להשגה מהירה של מלוא הפוטנציאל שלהן. טרגו מסייעת לחברות להשיג צמיחה מהירה באמצעות טרנספורמציה, כניסה לשווקים חדשים ושימוש בטכנולוגיות חדשות. תהליך ייעוץ עסקי על בסיס גישת הסטארט-אפ הרזה שלנו מאפשרת להגיע לצמיחה מהירה במינימום עלויות.

תהליך Spin-Off דרך
גישת סטארט-אפ רזה

תהליך spin off של טרגו מבוסס על מודל BCG ומאפשר ללקוחותינו למנף את כוח עסקי הליבה ולנצל הזדמנויות צמיחה בשווקים חדשים, ולפעול ברמת הביצועים הגבוהה ביותר בענף שלהם ובענפים חדשים.

מדובר בתהליך מהיר, זריז, וישים. ניתוח עסקי ליבה של החברה, זיהוי הזדמנויות לצמיחה דרך חידוש טכנולוגי ו/או כניסה לשווקים חדשים ויישום התהליך בפועל תוך שנה או שנתיים.

שלב א, ניתוח עסקי ליבה של החברה

דרך ניתוח עסקי הליבה, יועצי האסטרטגיה שלנו יעזרו לחברה  לזהות הזדמנויות בשוק בו היא פועלת ובשווקים חדשים.

אנחנו ממפים את עסקי הליבה של החברה לפי המודל BCG ובוחנים התכנות של תהליך Spin-Off לשירותים או מוצרים הנמצאים בקטגוריית פרה חולבת.

כלומר קטגוריות עם נתח שוק גדול, אך עם צמיחה נמוכה. 

שלב ב, זיהוי הזדמנויות ותוכנית עסקית

לאחר ניתוח ומיפוי של עסקי ליבה, אנחנו בוחנים שווקים חדשים אליהם החברה יכולה להיכנס על בסיס פעילות קיימת.

במסגרת תהליך הייעוץ העסקי אנחנו גם בוחנים טכנולוגיות חדשות אשר יעזור לחברה למנף את הפעילות בשוק קיים או לייצר בסיס לכניסה לשוק חדש..

כחלק מהתהליך אנחנו בונים תוכנית עסקית ישימה שתעבור לאישור הבעלים / מנהלים / דירקטוריון.

שלב ג, תהליך ליווי ויישום תוך 24-12 חודשים

לאחר בנייה של תוכנית עסקית ואישורה, אנחנו מלווים את החברה בתהליך יישום.

תהליך יישום של התוכנית העסקית מתבצע במודל של הסטארט אפ הרזה. אנו בונים צוות מצומצם עם מימון מינימלי לשנה של פעילות.

במסגרת הוצאה לפועל של תוכנית עסקית אנו מקצים יועץ של טרגו אשר נמצא במשרדי החברה בהיקף הנדרש. ההנהלה מקבלת דו"ח רבעוני של תוכנית מול ביצוע.

תוכן עניינים

ייעוץ עסקי לחברות
וסטארט אפים

כדי להשיג את מלוא הפוטנציאל של החברה שלך

טרנספורמציה ושיפור ביצועים

תהליך ייעוץ אסטרטגי לשיפור הביצועים מתחיל מההבנה של ארבעה משתנים קריטיים בכל שלב האבחון שלנו: מבנה עלויות/תמחיר, מיצוב, ניתוח ותובנות ברמת הלקוח ומבנה תהליכים העסקיים. דרך שירותי ייעוץ עסקי, אנו מציעים מגוון רחב של כלים התומכים בכל מרכיב בפיתוח אסטרטגיה, כולל טרנספורמציה, ואופטימיזציה של מודל מכירות ותפעול.

ניתוח מתחרים בתוכנית עסקית

אבחון והפחתת העלויות

אבחון מהיר של מבנה העליות כולל את היכולת לזהות הזדמנויות להפחתת עלויות ושיפור בתזרים המזומנים שניתן ליישם במהירות. היועצים שלנו יודעים להבין כיצד לכוון נכון את משאבי העסק. אבחון מהיר להפחתת עלויות הוא כלי שנשען על המומחיות של טרגו לקבלת תוצאות תוך שנה פיסקלית אחת. בהשוואות, ניתוח מהיר וגישה שיתופית לזיהוי הזדמנויות שניתן ליישם במהירות כדי לשפר את השורה התחתונה.

המדריך לבניית תוכנית עסקית

מיצוב ובידול

מיצוב החברה בצורה אופטימלית בשוק, הוא אחד היעדים המרכזים של תוכנית עסקית לשיפור הביצועים. בתהליך זה אנו מתמקדים בנקודות הבידול (POD)מתארות כיצד המוצר או המותג שלך מטיב עם הלקוחות בדרכים שיבדלו את החברה מהמתחרים  (FOR) והמגזר או הקטגוריה שבה החברה מתחרה.

השוואת מתחרים בתוכנית עסקית

עיצוב מחדש של מבנה הפעילות

עיצוב מחדש של תהליכים העסקיים בוחן את היעילות והאפקטיביות של התהליכים מרכזיים של העסק. מטרת התהליך היא למקסם את היכולת של החברה לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, בדרך היעילה ביותר, ובמחיר התחרותי ביותר. בדרך כלל, התוכנית העסקית שלנו מייצרת חיסכון בעלויות של עד 30 אחוזים, אבל היתרון האמתי שלה הוא בשיפור איכות השירות ושביעות רצון לקוחות.

הצגת מתחרים בתוכנית עסקית

תובנות ברמת הלקוח ופילוח

אנו מסייעים לחברות להבין את צרכי הלקוח והתנהגות שלהם באמצעות מתודולוגיה שלנו ולפתח גישה נכונה בהתבסס על התובנות שלנו. אנו מסייעים לחברות להגדיר את קהל היעד בסגמנט בו יש להן יתרון מובהק על פני המתחרים על מנת לשפר החלטות עסקיות והקצאת משאבים.