בטרגו תהליך הייעוץ העסקי הוא תהליך שיטתי ויעיל שמייצר ערך כלכלי ללקוחות שלנו. תהליך הייעוץ משתנה בהתאם לצרכיי הלקוח בין אם מדובר בסטרטאפ או בחברה שמתמודדת עם מורכבות. תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים, כאשר השלבים הראשונים אנו מתמקדים באיסוף מידע וניתוח של הסביבה העסקית ובשלבים הבאים של התהליך אנחנו מתמקדים בגיבוש תוכנית עסקית ואסטרטגית במטרה להגיע להשגה מהירה של מלוא הפוטנציאל של החברה.

אנו מספקים תוצאות האמיתיות, תוך התמקדות בהחלטות אסטרטגיות ופעולות מעשיות המותאמים למציאות הייחודית של לקוחותינו.

מהיום הראשון, צוות טרגו מנהל יחסי עבודה פוריים עם הלקוח, זהו בסיס לכל פרויקט מוצלח. ראשית, אנחנו לוקחים את הזמן כדי להקשיב, לשאול שאלות, ולוודא שאנו מבינים את הענף, את העסק ואת המטרות שלכם באופן מלא. לאחר מכן, אנו עובדים בשיתוף, עם שפע של הזדמנויות לשיח ומשוב.

היתרון של טרגו מתבסס על הניסיון ועל מגוון הכלים שיש לכל אחד ואחד בחברה. אנחנו עובדים כצוות, אך כל אחד מביא את הinput שלו שלא תמיד תואם את הקונצנזוס על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית. אנחנו מביאים מומחיות עמוקה ופונקציונליות, אך גם ידועים בגישת הכיף שלנו לעבודה.

ייעוץ עסקי לסטארטאפים ולחברות מתקדמות

רוב החברות בעלות צמיחה מהירה שואפות להובלה בתעשיות שלהן. לעתים קרובות הן מתחילות כסטרטאפ: מהיר, זריז, וישים. הן מתמקדות בלקוחות ובשווקים שלהן ולועגות למורכבות. אבל כדי לנצח בטווח הארוך הם צריכות את היתרונות במבנה עלויות ופריסה גלובלית. הרבה חברות מאבדות את המיקוד, עוצמות וערכי הליבה שעזרו להן להצליח.

יועצי האסטרטגיה שלנו יעזרו לחברה להחיות את הגישה המקורית שהייתה לפני הגודל ומורכבות שגררו אותה למטה. בצד השני של הספקטרום, אנו מסייעים לחברות בצמיחה להימנע מטעויות של חברות בוגרות תוך השגת קנה מידה העולמי.

כדי לעזור לחברות וסטרטאפים להתמודד עם צמיחה בקנה מידה ובהיקף, טרגו מחויבת למערכת יחסים בעדיפות גבוהה ואישית, הכוללת מודלים גמישים לעבודה ושפותחו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של כל חברה.

סגירת תפריט