ראשי

תנאי השימוש באתר טרגו

כללי

 1. ברוכים הבאים לאתר של חברת טרגו יזמות וייעוץ עסקי!
 2. האתר הינו בבעלות החברה והוא מופעל ומוחזק על ידה לטובת קהילת היזמים והמשקיעים בישראל ובעולם.
 3. מסמך זה נוסח בלשון זכר, אך הינו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.
 4. תנאי השימוש המפורטים להלן מחייבים כל גולש ומשתמש באתר בכל דרך שהיא, והשימוש בו יראה כהסכמה לכל התנאים וההתניות האמורים לעיל ולהלן.
 5. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית, לעדכן ו/או לשנות ו/או לבטל ו/או להשהות ו/או למחוק ו/או להוסיף כל חלק ממסמך תנאי השימוש, ללא הודעה מראש לאף גורם, וזאת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט. השינויים בתנאי השימוש יכנסו מיידית לתוקף עם פרסומם באתר.
 6. על המשתמשים חלה חובה שלא לעשות שימוש באתר לשום מטרה בלתי חוקית.
 7. על המשתמשים חלה חובה שלא לעשות שימוש באתר בכל דרך אשר עשויה להזיק ו/או לפגום ו/או לנטרל ו/או לגרום לעומס יתר ו/או לשנות את האתר ו/או להתערב בתכנים ו/או להתערב בשימוש של כל גורם אחר באתר. חל איסור מוחלט לנסות לקבל גישה בלתי מורשית לאתר, לחשבונות, למערכות מחשב או לרשתות החברה בכל דרך שהיא.
 8. בעת הביקור באתר, החברה רשאית לאסוף הן מידע על המבקר ופעילותו באתר והן מידע סטטיסטי ומצטבר, באמצעות (אך לא רק) קבצי Cookies שישמשו למטרות שונות.
 9. אין לפרש קישורים לאתרים חיצוניים באתר כמתן אישור, חסות, המלצה או העדפה של החברה לאותם אתרים.

זכויות יוצרים

 1. כל התוכן המופיע באתר, לרבות אך לא רק טקסטים, תמונות, איורים, קטעי וידאו ופלאש, גרפיקה וכל חומר אחר הקיים באתר מוגן על ידי דיני זכויות יוצרים התקפים בישראל.
 2. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר החברה הינן של טרגו יזמות ויעוץ עסקי בלבד, למעט מקרים בהם צד שלישי הרשה לחברה להשתמש בהם.
 3. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לשנות, לתרגם, לעבד, ליצור יצירות נגזרות או למכור כל חלק מן הנ"ל, בין על ידי המשתמש באתר ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי.
 4. האמור לעיל ולהלן תקף עבור כל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת.
 5. במקרה בו תינתן הסכמת החברה לשימוש כפי שפורט, ייעשה הדבר באמצעות קבלת הסכמה בכתב ומראש מטרגו או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאים שהוסכמו. מתן ההסכמה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה.

קריאה מהנה!

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות