גיוס השקעה

סטרטאפים בשלבים מוקדמים

איך אתה יכול לשכנע את המשקיעים כי למיזם שלך יש עתיד? מה אתה צריך לעשות כדי להביא אותם ל "כן"? איך אתה משכנע שאתה מכיר את השוק שלך ומה הלקוחות שלך באמת צריכים? כדי לגייס השקעה לסטרטאפ, היזמים צריכים להציג תוכנית עסקית, לפיה המשקיעים יכולים להעריך את הכדאיות הכלכלית ואת סיכויי המוצר לייצר החזר מהיר של ההשקעה.

שלבי גיוס מוקדמים

סבב גיוסPRESEEDSEEDROUND A
בשלות המוצררעיוןפיתוח או MVPMVP או מוצר מוגמר
דרישות ברמת גודל הצוותיזם או יותרלפחות שני אנשי צוותלפחות שני אנשי צוות
דרישות ברמת המחקר,
התכנון וחומרים למשקיעים
תוכנית עסקית
מצגת עסקית
תקציר מנהלים
תוכנית עסקית
מצגת עסקית
תקציר מנהלים
תוכנית עסקית
מצגת עסקית
תקציר מנהלים
רף מינימום ברמת בשלות החברהרעיוןפיתוח או פיילוטמכירות
מקורות מימוןחברים
אנג'לים קטנים
משקיעים פרטיים
רשות לחדשנות
אנג'לים
רשות לחדשנות
קרנות הון סיכון קטנות
חממות טכנולוגיות
אנג'לים
רשות לחדשנות
קרנות הון סיכון
היקף השקעה$50K - $200K$500K - $5,000K$1,000K - $10,000K

איך טרגו יכולה לסייע

המומחיות של טרגו היא לקחת את המיזם משלב בו הוא נמצא לשלב הבא. אנו נותנים פתרונות מותאמים על מנת לסייע ליזמים וחברות למסחר את המוצר או את הטכנולוגיה שהם מפתחים.

מחקר ותכנון עסקי

אנו מספקים ליזם תוכנית עסקית מבוססת מחקר ובהתאם לשלב בו הסטרטאפ נמצא. בשלבים מוקדמים התובנות של המחקר הם בסיס להגדרת MVP  ותכנון ה  Go-to-Market, בשלבים מתקדמים אנו שמים דגש על הפיתוח העסקי של החברה.

מודל פיננסי

המודל הפיננסי הוא כלי מצוין לסימולציה ולהבנת הפעילות העסקית של הסטרטאפ. הביטוי של התוכנית העסקית במספרים מסייע ליזמים ולמשקיעים להעריך את פוטנציאל  של המוצר ואת הכדאיות להשקעה.

One Pager ומצגת למשקיע

תקציר מנהלים הוא מסמך "קורות חיים" של הסטרטאפ איתו פונים היזמים למשקיעים. One Pager מאפשר למשקיע, תוך פחות מדקה, להבין האם הסטרטאפ מעניין אותו או לא. רמת ההתעניינות הראשונית של המשקיע תלויה בהתאמה של הסטרטאפ לתחומי ההשקעה, השלב ורמת הצוות שהוא מחפש.  מצגת משקיעים היא אמצעי לניהול פגישה עם המשקיע. היכולת לספר סיפור מעניין מאחורי המיזם ולהסביר בצורה פשוטה את הצורך במוצר, תלויה במידה רבה ברמת המצגת וביכולת של היזם להעביר את הpitch  בצורה משכנעת.

הכנה לפגישות עם משקיעים

התקשורת עם המשקיעים היא כמו ריקוד מסובך עם מסה של כללים לא כתובים אותם היזם מכיר רק לאחר ששבר את אחד מהם. התוצאה – החמצת הזדמנויות, ולפעמים אף נזק תדמיתי. אנו עוזרים למקסם את היכולת של היזם להציג את הפרויקט בצורה מקצועית וללוות את הצוות בתהליך משא ומתן.

רשימת משקיעים

טרגו מסייעת לישמים חברות סטארטאפ להכין את המיזם לתהליך הגיוס ומלווה את לקוחותיה בתהליך הגיוס בפועל. ניתן למצוא את רשימת משקיעים כאן. מומלץ לא לפנות למשקיעים ללא תהליך הכנה על מנת שלא יעבירו אתכם לספאם.

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות