שירותים עסקיים

בדיקת היתכנות

בדיקת התכנות היא כלי מצוין ליזמים וסטארט-אפים בשלבי pre-seed ,רעיון או תחילת פיתוח, לבדיקת הרעיון או המוצר. הסיבה שכיחה ביותר לכישלון הסטארט אפ היא היעדר התאמה של המוצר לשוק. יכול להיות שיש לך צוות נהדר ומוצר שנראה טוב, אך כל זה לא רלוונטי אם השוק לא קיים או שיש פתרונות טובים יותר בשוק. בעיה נוספת שבדיקת התכנות אמורה לזהות היא בעיה ברווחיות היחידה הכלכלית.

בדיקת היתכנות היא הצעד הראשון ומשמעותי עבור המיזם שלך. לפני שמשקיעים זמן וכסף בפיתוח, רישום פטנטים ובניית תוכניות עסקיות, חובה לבחון האם למוצר שלכם יש שוק? האם אין אלטרנטיבה יותר טובה בשוק? והאם היחידה העסקית שלכם היא כלכלית? במידה והתשובות לשאלות הללו הן חיוביות אז יש לכם הזדמנות עסקית ממשית.

בדיקת התכנות

בדיקת התכנות היא חלק אינטגרלי מהתוכנית העסקית ומהווה בסיס מחקרי לתכנון הסטארט אפ. בחלק מהמקרים הבדיקה מאפשרת ליזם להבין את הבעיות שיש במוצר או רעיון ולמנוע הוצאות מיותרת במידה ואין התכנות מסחרית לפרויקט. בנוסף הבדיקה מאפשרת לבצע התאמות נדרשות ברמת ה MVP כדי למקסם את סיכויי הסטארט אפ להצלחה.

ניתוח שוק

ניתוח מתחרים

מודל SWOT

ערך לקוח

עלות לקוח

יחידה כלכלית

התכנות אסטרטגית

ברמה האסטרטגית, הבנת השוק וצרכיו תאפשר ליזם להתאים את המוצר לקהל היעד ובדיקת מתחרים תאפשר למידה עמוקה של הפתרונות הקיימים  והגדרת יתרון תחרותי.

התכנות פיננסית

ברמה הפיננסית, בדיקת התכנות תאפשר לחברה להבין כמה כסף תוכל החברה ליצר ברמת הלקוח הבודד ומה הROI ברמת כל לקוח.

הפתרון שלנו

בעזרת בדיקת התכנות של טרגו יוכל היזם או החברה לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי פיתוח המוצר, לבחון את הרעיון ברמה הבסיסית שלו ולהחליט על כדאיות המשך הפיתוח העסקי של החברה.

לפתח את הרעיון שלך לשלב הבא

קבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות